Jump to content

[VIDEO] How to create a map from scratch and install it


Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Management
12 minutes ago, blaxis said:

Hello there.
I cannot summon monsters with /m on my newly created map. There is no syserr record either. What could be the problem?

Protected area? (PvP/E) 

  • Metin2 Dev 1
  • Good 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

sziasztok azt szeretném kérdezni hogy tudod mi a baja a térképnek ha beteszem a játékba akkor teleportálna a bázispontra a játék elkezd betölteni majd lefagy és miközben ugyanazon a térképen vagyok (teljesen új) a játék nem töltődik be, de amikor visszamegyek az 1. térképhez c1 to, akkor igen megint vetem a következő térképre... betöltődik.. és a kliens bezár. A koordinátákat SQL-ben kapod meg. valaki tud ebben segíteni?

Mindenhova a leírás alapján jártam. A térképet a ch1 játék 2-be tettem (de ha máshova teszem, akkor ugyanaz a probléma)

This is the hidden content, please

SYSERR: Aug 2 14:21:14 :: GetServerLocation: location error name mapindex 0 0 x 0 empire 3

DC: stadi3251

 

ENG:

 

hello, I would like to ask if you know what's wrong with the map, if I put it in the game, it would teleport to the base point, the game would start and freeze and I'm on the same map (completely new) the game won't load, but when I go back to the 1st map c1 to , then yes, I drop it again on the next map... it loads.. and the client closes. You get the coordinates in SQL. can anyone help with this?

I went everywhere based on the description. I put the map in ch1 game 2 (but if I put it somewhere else it has the same problem)

if everything is ok i have uploaded all the required files here.

SYSERR: Aug 2 14:21:14 :: GetServerLocation: location error name mapindex 0 0 x 0 realm 3

DC: stadi3251

Edited by Stadi
  • Metin2 Dev 7
  • Lmao 1
  • Good 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 2023. 08. 02. at 12:08, Stadi said:

sziasztok azt szeretném kérdezni hogy tudod mi a baja a térképnek ha beteszem a játékba akkor teleportálna a bázispontra a játék elkezdeni majd lefagy és ugyanazon a térképen vagyok (teljesen új) a játék nem töltődik be, de amikor visszamegyek az 1. térképhez c1 to , akkor igen megint vetem a következő térképre... betöltődik.. és a kliens bezár. A koordinátákat SQL-ben kapod meg. valaki tud ebben segíteni?

Mindenhova leírás a alapján jártam. A térképet a ch1 játék 2-be tettem (de ha máshova teszem, akkor ugyanaz a probléma)

This is the hidden content, please

SYSERR: Aug 2 14:21:14 :: GetServerLocation: helyhiba név mapindex 0 0 x 0 birodalom 3

DC: stadi3251

 

HUN:

 

sziasztok, azt szeretném kérdezni, hogy tudjátok mi a baja a térképnek, ha beteszem a játékba akkor teleportál az alappontra, elindul a játék és lefagy és ugyanazon a térképen vagyok (teljesen új) a játék nem tölt be, de amikor visszamegyek az 1. c1 térképhez -re, akkor igen, a következő térképre ismét ledobom... betöltődik.. és a kliens bezár. A koordinátákat SQL-ben kapod meg. valaki tud ebben segíteni?

Mindenhova a leírás alapján jártam. A térképet a ch1 játék 2-be tettem (de ha máshova teszem, akkor ugyanaz a probléma)

ha minden rendben van, feltöltöttem ide az összes szükséges fájlt.

SYSERR: Aug 2 14:21:14 :: GetServerLocation: helyhiba név térképindex 0 0 x 0 tartomány 3

DC: stadi3251

 

Solved!

 

 The reason for the error is that an outdoor eix/epk file is required.

  • Metin2 Dev 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Announcements



×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use / Privacy Policy / Guidelines / We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.