Jump to content

[40K]Add İtem_proto goods

Recommended Posts

• Replies 3
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Turkmmoda satış konusu açmış bildiği tek şey cd /usr/game sh start.sh milletin parasını yok yere alıyor burada bi ton konusu var yazık sana yardım istemene bişey demiyorum bende istiyorumda o kadar şey bilmemekle birlikte satış konusu açıp milleti resmen kazıklamak oluyor bu.Ya kendi işini kendin yapacaksın yada satmıcaksın yüzsüzlükte master yapmışsınız ne diyim.

Hi m2dev
Do not help these people.Shows like his own with help from here.One of the faceless.

Turkmmoda satış konusu açmış bildiği tek şey cd /usr/game sh start.sh milletin parasını yok yere alıyor burada bi ton konusu var yazık sana yardım istemene bişey demiyorum bende istiyorumda o kadar şey bilmemekle birlikte satış konusu açıp milleti resmen kazıklamak oluyor bu.Ya kendi işini kendin yapacaksın yada satmıcaksın yüzsüzlükte master yapmışsınız ne diyim.

Hi m2dev
Do not help these people.Shows like his own with help from here.One of the faceless.

İçinden çıkılmaz şeyler için yardım aldık sadece bu seni ilgilendirmez istediğim kadar yardım isterim yardım alırım burası bir sosyal site her türlü kullanırım. Hem ek olarak konuyu bilmedikçe konuşmak güzeldir. Omuz kuşağı sistemini ekledikten sonra item proto sorunları yaşadığım için konuyu açtım diğer konularda zaten lycan ile alakalı şimdi uza

Hi m2dev

Hem ek olarak, filesi sorunsuz olarak sunuyoruz öyle yada böyle müşterilere gerisi müşterilerim ile benim aramdadır kedi ulaşamadığı ciğere pis dermiş hesabı.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

Announcements

• Create New...

Important Information

Terms of Use / Privacy Policy / Guidelines / We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.